mijn top 25 films van 2010

Okay, hier is mijn lijstje van 2010. Zoals altijd is het voor mij ondoenlijk om ze in de volgorde van hoe goed ik ze vond te zetten, dus ze staan op alfabetische volgorde, met uitzondering van de nummer 1:

1. American: The Bill Hicks Story (2009): een geweldige documentaire over de man die, buiten m’n familie en directe vrienden, het meeste invloed op mijn leven heeft (gehad).

En de rest van mijn top 25, alfabetisch:

Okay, en dan heb ik nog een aantal films die ik wil noemen, die het lijstje om één of andere reden net niet haalden:

En de classics die ik dit jaar zag:

Okay, dat waren mijn lijstjes: wat jij?

documentaire – American: The Bill Hicks Story (2009)
A Serious Man http://www.filmofiel.nl/2010/01/a-serious-man-2009/
A Single Man (2009)
Crazy Heart (2009)
Das Weisse Band http://www.filmofiel.nl/2010/03/das-weisse-band-eine-deutsche-kindergeschichte-2009/
Dogtooth http://www.filmofiel.nl/2010/03/dogtooth-a-k-a-kynodontas-2009/
Goodbye Solo http://www.filmofiel.nl/2010/05/goodbye-solo-2008/
Greenberg (2010)
Joy (2010)
Moon http://www.filmofiel.nl/2010/01/moon-2009/
My Son, My Son, What Have Ye Done (2009)
Nord (a.k.a. North – 2009)
Shutter Island http://www.filmofiel.nl/2010/02/shutter-island-2010/
Somewhere (2010)
Taking Woodstock http://www.filmofiel.nl/2010/01/taking-woodstock-2009/
The American (2010)
The Ghost Writer (2010)
The Hurt Locker http://www.filmofiel.nl/2010/02/the-hurt-locker-2008/
The Killer Inside Me (2010)
The Road http://www.filmofiel.nl/2010/03/the-road-2009/
The Social Network (2010)
Un Prophète http://www.filmofiel.nl/2010/03/un-prophete-2009/
White Lightnin’ http://www.filmofiel.nl/2010/04/white-lightnin-2009/
Winter’s Bone (2010)
You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.